В рамках роботи еколого-просвітницького центру та декади математично-природничих наук, викладачі Наталія Муляр, Лідія Ансєєва, Яна Власенко організували цікаву зустріч із фітнес тренером, нутриціологом Іриною Степаненко (Саваскул). Пані Ірина пояснила, що фізично активні діти – здорові діти. Це є запорукою не лише фізичного, але й психологічного здоров’я: “Я тренер! Я просто вмію робити інших кращими, допомагати досягнути бажаних форм і при цьому кайфувати від тренувань. Обожнюю те, що я роблю кожного дня!”. В.о. директора коледжу Павло Черніков наголосив, що регулярні фізичні навантаження протягом усього життя допомагають жити довго і якісно.
“Ми – обираємо активний та здоровий спосіб життя “,- такий висновок зробили здобувачі освіти.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/22-3-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/33-2-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/44-1-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/55-1-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/66-1-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/77-576x1024.jpg)