На балансі Прилуцького технічного фахового коледжу перебувають два гуртожитки, що розташовані на території коледжу за адресою: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська 180 та вул. Садова 60. Гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, абітурієнтів під час вступних випробувань та працівників коледжу.

Будівля гуртожитку №1 коледжу за адресою вул. Київська 180 має 4 поверхи і побудована за коридорним принципом. Студенти проживають у трьохмісних кімнатах. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, тумбочками, столами та стільцями. На кожному поверсі є кухня з електричними плитами, санвузли та умивальники.

Будівля гуртожитку №2 коледжу за адресою вул. Садова 60 має 5 поверхів і побудований за принципом блочної системи, у кожному блоці 4 кімнати, дві вбиральні, кухня. Студенти проживають у двомісних та трьохмісних кімнатах. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, тумбочками, столами та стільцями.

   У кожному із гуртожитків є душові кімнати, у гуртожитку №2 міні-пральня. Гуртожитки забезпечені центральним водопостачанням, опаленням від власної котельні коледжу та електроенергією. Студенти коледжу стовідсотково забезпечені місцями у двох гуртожитках, де є всі необхідні умови проживання і навчання: кімнати самопідготовки з виходом у мережу Інтернет, студентського самоврядування, сушильні та гладильні кімнати, кімнати для відпочинку, кімнати побуту та гігієни з сучасним обладнанням, ізолятор, 10 кімнат для гостей. Керівництво коледжу проводить постійну роботу щодо покращення умов проживання студентів у гуртожитках.

   Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування, а також дотримання студентами гігієнічних норм. На екранах чистоти виставляються оцінки, на основі яких проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку.

   Виховна робота в гуртожитках є невід’ємною складовою виховного процесу, який здійснюється у коледжі. Вищим органом студентського самоврядування у гуртожитках є Студентська рада гуртожитку.
Вихователі контролюють та забезпечують дотримання мешканцями гуртожитку №1 та № 2 Положення про студентський гуртожиток та Правил внутрішнього розпорядку у гуртожитках коледжу.
Робота зі студентами починається з моменту їх поселення. Приділяється максимальна увага щодо найшвидшої їх адаптації до нових умов проживання, дотримання правил внутрішнього розпорядку, формування смаку щодо створення затишку та впорядкування інтер’єру кімнати.

   Організовано змагання за кращу кімнату гуртожитку. Студентська рада вирішує також питання організації змістовного проведення студентського дозвілля, сприяють діяльності клубів за інтересами.

Для мешканців гуртожитків організовуються різноманітні конкурсні програми, вечори відпочинку, зустрічі із фахівцями. Щоденно студентів у гуртожитках відвідують чергові викладачі, які допомагають в організації правильного розпорядку дня, слідкують за дотриманням санітарних норм у кімнатах. Найкраще реалізуються завдання виховного характеру у тісній взаємодії вихователів та батьків.

Вихователь не лише ознайомлює батьків з побутовими умовами у гуртожитку, аналізує поведінку своїх підопічних, але і проводить з ними індивідуальні бесіди. Проводиться робота по профілактиці правопорушень, запобіганню шкідливим звичкам, рекомендації по подоланню конфліктних ситуацій, вихованню культури поведінки в суспільстві і студентському середовищі. Особлива увага звертається на студентів-сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених сімей. З ними постійно проводяться індивідуальні бесіди на різну тематику, вони знаходяться під постійним педагогічним контролем.

   З метою формування потреби у здоровому способі життя залучаються мешканці гуртожитку до занять фізичною культурою та спортом, проводияться змагання з волейболу між командами хлопців і дівчат.

   Вартість проживання у гуртожитку на 2021 – 2022 навчальний рік становить 360грн. Для пільгових категорій здобувачів освіти діють знижки.

Положення про студентський гуртожиток Прилуцького агротехнічного коледжу

Правила внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку Прилуцького агротехнічного коледжу

Положення про організацію чергування в студентському гуртожитку

Положення про огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Положення про студентську раду гуртожитку

Перелік прав та обов,язків мешканців гуртожитку Прилуцького агротехнічного коледжу