Cover for Прилуцький технічний фаховий коледж
1,051
Прилуцький технічний фаховий коледж

Прилуцький технічний фаховий коледж

Запрошуємо Вас ознайомитися з цікавим студентським життям!

Олег Лень пишаємося Вами.
Бажаємо Вам нових досягнень та перемог!
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
НОВИНИ З ПЕРШИХ ВУСТ!
В реаліях сучасності швидкий розвиток інформаційно - комунікаційних технологій, медіа систем потребує підготовки здобувачів освіти до вмілого і безпечного користування ними. Медіаграмотність є однією із компетентностей, яка здатна виконувати пошук, критично оцінювати, аналізувати медіатексти, які поширюються різними ЗМІ та комунікаціями.
Цього разу до Прилуцького технічного фахового коледжу на медіаурок завітали фахівці з цифрового розвитку та громадські активісти Прилук.
Так, Микола Миколюк - головний спеціаліст цифрового розвитку Прилуцької державної адміністрації зупинився на питаннях убезпечення персональних даних у цифровому просторі та застосовування необхідних дій для збереження особистих даних.
Відомий радіожурналіст Віталій Шкурат розкрив поняття медіаграмотності, смідомого сприйняття, критичного тлумачення інформації, вміння розрізнити фейк.
Громадський діяч Катерина Малярова навела приклади використання соціальних мереж для поширення неправдивої інформації.
Антон Копасов провів історичний огляд месенджеру Telegram та невеликий екскурс по телеграм-каналах, можливість перевірити інформацію з офіційних джерел.
Гості відповіли на численні запитання здобувачів освіти.
Щиро дякуємо громадським активістам за цікавий і актуальний урок.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
У День святого Миколая відділ сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради у рамках проєкту «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України», який реалізує ГО «Джерело надії України» у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БО «Благодійний фонд «Хай Тех», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF за стратегічного партнерства ГО «Джерело надії України» (м.Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) організували тренінг «Жіноча сила: як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації» з метою отримання практичних порад та інструментів із захисту від гендерно зумовленого та домашнього насильства, отримання консультаційної та психологічної підтримки.
Студентки коледжу взяли участь у тренінгу та отримали нові знання і навички із запобігання насильства над собою.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
Вітаємо з перемогою!!!

Протягом жовтня - листопада 2023 року тривав ІІ обласний конкурс науково-творчих есе, що проводився кафедрою економіки, обліку і оподаткування Національного університету "Чернігівська політехніка", за підтримки Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області та Управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Прилуцький технічний фаховий коледж був представлений в даному конкурсі здобувачами освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування 1 курсу Вікторією Довженко, Євгеном Коваленком, Богданом Кузьменком, науковий керівник кандидат економічних наук Олена Легошина та здобувачкою освіти 2 курсу Крістіною Темірбулатовою, науковий керівник Ніна Заболотна.
Всього на конкурс було подано 47 есе.
Вікторія Довженко здобула перемогу й отримала диплом ІІ ступеня.
Вітаємо із перемогою!
Бажаємо всім учасникам творчих досягнень!
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
Завдячуючи обласному Управлінню освіти Чернігівської облдержадміністрації, Прилуцьким технічним фаховим коледжем закуплений електронний тахеометр, який докорінно змінив підходи до викладання багатьох геодезичних дисциплін, які практично вивчаються на всіх відділеннях.
Якщо раніше викладання цих дисциплін базувалося на інструментах старого зразка та і практика проводилася за допомогою нівеліра і теодоліта, то тахеометр інтегрував у собі ці два інструменти і виконує їхні функції. Проте і це ще не все. Якщо є прогрес, то є й перспектива. Раніше обрахунки проводилися в ручному режимі, а зараз цю роботу виконуватиме програма "Автокад", про впровадження якої ми давно мріяли.
Отож, майже від тисячного викладацького і студентського колективів висловлюємо подяку Чернігівському Управлінню освіти і його очільнику Ю.В.Музиці.
Навчання викладачів провели підприємці: Віталій Волошин, Сергій Правдивець.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
НЕ ПОМИЛИЛИСЯ У ВІДБОРІ!
У приміщенні Федерації шахів відбулися змагання з шашок серед закладів фахової передвищої освіти: Прилуцьким ліцеєм, Прилуцьким гуманітарно-педагогічним коледжем та Прилуцьким технічним фаховим коледжем. Команду Прилуцького технічного фахового коледжу представляли здобувачі освіти, які зайняли призові місця в загальноколеджанських змаганнях. На міських змаганнях вони також зайняли призові місця: 1 місце, серед дівчаток - Вікторія Глушко( 2 курс землевпорядкування), 2 місце, серед хлопчиків - Антон Дробот (4 Б електро),
3 місце серед дівчаток - Анастасія Павленко (2 А електро).
Привітали переможців і вручили грамоти Павло Черніков, Олег Лень.
Адміністрація коледжу щиро вітає здобувачів освіти за волю до перемоги, успішний виступ на міських змаганнях.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
24 листопада 2023 року здобувачі освіти старших курсів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання) разом зі співробітником ДП "Нафтогазбезпека" на чолі зі старшим інспектором відділу охорони лінійної частини м. Полтава департаменту охоронної діяльності Трейзубом О.І., які займаються обслуговуванням газових об'єктів, пройшли онлайн-навчання для охоронників та працівників у сфері безпеки.
Слухачі тренінгу ознайомилися із Законом України Про охоронну діяльності, який визначає правові та організаційні засади здійснення охоронної діяльності, її суб'єктів, а також загальні засади взаємодії суб'єктів охоронної діяльності з державними органами в галузі охорони правопорядку та боротьби зі злочинністю.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
View on Facebook
25 листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору - цілеспрямованого геноциду українського народу.
Здобувачі освіти коледжу переглянули документальні кадри часів 1932-1933 рр., статистику загиблих голодною смертю та ненароджених українців, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
Шашки – це розумовий спорт, який виховує у граючих волю, витримку, вміння далеко розраховувати, сприяє розвитку пам’яті. 21 листопада відбулися міські змагання з цього виду спорту у приміщенні Федерації шахів між студентами Прилуцького технічного фахового коледжу, Прилуцького ліцею та Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім.Івана Франка. Напруження під час гри панувало до кінця турніру. Адже один необережно зроблений хід, і може бути програш. За результатами змагань призерами стали студенти Прилуцького технічного фахового коледжу: I місце - Глушко Вікторія (2 зем), II місце - Дробот Антон (4 -Б ел), III місце - Павленко Анастасія (2-А ел). Студенти нагороджені грамотами та медалями. Адміністрація коледжу вітає переможців! ... ДетальнішеМенше
View on Facebook
21 листопада відзначається День гідності та свободи. Цей день змінив наше із вами життя, вплинув на сьогодення українства і майбутнє прийдешніх поколінь.
Патріотично налаштовані громадяни підняли питання про те, що Україна є повноправною частиною європейської спільноти із автентичною мовою, історією, культурою.
З нагоди цієї знаменної дати (у рамках національно-патріотичного виховання, яке є одним із ключових напрямків Національної доктрини освіти України) до гуртожитку Прилуцького технічного фахового коледжу завітав Віктор Погуляй. Це людина надзвичайних здібностей: патріот, поет, музикант. Він був учасником подій на Майдані, підтримував і підтримує наших хлопців на фронтах війни.
Під час творчої зустрічі пан Віктор виконував свої патріотичні пісні, вірші, ділився думками про сокровенне - мріями про Україну під мирним небом із щасливими людьми, які щиро люблять свою Батьківщину.
Чоловік зумів пробудити почуття національної гордості у серцях молодих людей, наголосивши на ролі кожної людини у нашій великій очікуваній Перемозі.
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
В рамках програми про співпрацю із закладами вищої освіти, була проведена онлайн лекція з дисципліни "Фотограмметрія" кандидатом педагогічних наук Кочеригіним Леонідом Юрійовичем на тему: "Дешифрування аерознімків у польових умовах і камеральне дешифрування з використанням планово-картографічного матеріалу" для здобувачів освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Прилуцького технічного фахового коледжу. ... ДетальнішеМенше
View on Facebook
View on Facebook
"Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має.Усі мої сподівання - на молодь. На тих, хто побачив, як живе західний цивілізований світ, знає мови, хто хоче утвердити себе в своїй державі, хто дійсно дбатиме про неї". Цей вислів належить відомому канадському бізнесмену і меценату українського походження - Петру Яцику, який започаткував щорічний конкурс з української мови, що проходить в Україні з 1999 року.
15 листопада у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбувся черговий XXIV Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Мета якого: утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традиції українського народу.
Участь у конкурсі брали студенти перших курсів, які розв'язували не тільки лінгвістичні завдання, а й ділились власними думками на життєві теми, що відбивають загальнолюдські моральні цінності та психологічне сприйняття дійсності.
Вітаємо переможців I етапу конкурсу: I місце - Тимошенко Ігор (1 комп), II місце - Злобіна Дарина (1 зем), III місце - Векліч Юлія (1 бух).
... ДетальнішеМенше
View on Facebook
14 листопада у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбувся I етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Цей конкурс - це свято рідного слова, можливість молодого покоління перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря. Переможцями I етапу конкурсу стали: Бартош Ангеліна - I місце (2 бух), Корнєва Дар'я - II місце (2 бух), Горбачов Євгеній - III місце (1 А ел).
Щиро вітаємо переможців і керівників. Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!
... ДетальнішеМенше
View on Facebook