Луковина Наталія

Луковина Наталія

Випуск 2001 року
Процвітання відділенню газопостачання, викладачі майстри своєї справи.
Пащенко Євгенія

Пащенко Євгенія

Випуск 2010 року
Найкращі побажання
Бишко В‘ячеслав

Бишко В‘ячеслав

Випуск 2020 року
Мої найкращі студентські роки.
Демідов Руслан

Демідов Руслан

Випуск 2011 року
Три роки навчання в коледжі були найкращі в моєму житті. Я вважаю, що ці роки пройшли не даремно. Усією наданою навчальною інформацією і матеріалом я користуюся в роботі і по цей день, тож велика дяка викладачам. Всьому викладацькому колективу бажаю міцного здоров’я, терпіння, натхнення до втілення нових ідей, старанних і люблячих свою професію студентів. Коледжу бажаю відкриття нових відділень та процвітання.
Довгаль Анатолій

Довгаль Анатолій

Випуск 2002 року
Побажання для студентів та випускників – бути наполегливими і вірити в свої знання та сили. Для викладачів – любити свою справу та дітей. Для навчального закладу – розвитку та гідного фінансування.
Євтушенко Ольга

Євтушенко Ольга

Випуск 2005 року
Знання – це сила. Маленький крок у велике життя.
Маклашевська Анна

Маклашевська Анна

Випуск 2018 року
Студентське життя в Агротехнічному коледжі це саме той час де ти розвиваєшся, наповнюєшся емоціями та знанням. Викладачі не тільки працюють з кожним студентом індивідуально, але й допомагають нам розкрити та розвинути таланти. Особисто для мене це були роки в злетів та падінь, розкриття мене як особистості, можливість не тільки навчатися, але і розвивати свій талант, можливість участі в багатьох конкурсах , не тільки в місті, але і всеукраїнських , ну і звісно велика база знань надана викладачами. Я вдячна кожному з викладачів , що провели з нами ці роки. І щоразу, коли згадуєш Агротехнічний коледж, то звісно згадуєш його з посмішкою
Клижка Віталій

Клижка Віталій

Випуск 2014 року
Навчання в коледжі вважаю найкращим періодом свого життя. Тут я пізнав всі особливості студентського життя: і недоспані ночі, і певний кураж, коли за короткий проміжок часу потрібно дуже багато всього зробити (в більшості це були останні дні перед здачами 😁), але воно того варте. І ті практичні навички й теоретичні знання, які нам давали педагоги, знадобилися в моєму житті.
Котова Дар'я

Котова Дар'я

Випуск 2017 року
Дорогі наші та чудові викладачі від усієї душі хочу сказати вам «дякую» за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Дякую за наше виховання і освіту. Бажаю вам, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху.
Сахно Сергій

Сахно Сергій

Випуск 2017 року
Побажання випускникам “Завжди залишайтесь собой та вірте в себе!”
Чепурко Антоніна

Чепурко Антоніна

Випуск 2000 року
Хочеться сказати від щирого серця слова подяки коледжу та всьому педагогічному складу за наші фахові знання. Сердечно дякую нашим чудовим викладачам за те, що Ви є, за те, що вклали в нас чимало старань та ніколи не шкодували своїх емоцій, часу та турботи для нас. Ми чудово розуміємо, що були не найлегшою групою, адже кожному із нас здавалося, що правильно лише те, що думаємо та робимо ми. Дякую, що Ви знаходили у собі сили вислухати, підказати, вказати на помилки та допомогти досягти бажаних цілей.
Шульга Дар'я

Шульга Дар'я

Випуск 2018 року
Закінчивши навчання, мене охоплює відчуття ностальгії. Ностальгії за хорошими і цікавими людьми, які мені допомогли у пізнанні нового. Тому дякую вам, шановні викладачі, за терпіння і розуміння. За неперевершене натхнення в цьому шаленому квесті за новими знаннями. За можливість розширити межі свого розуміння.
Лисенко Валентина

Лисенко Валентина

Випуск 2023 року
В Прилуцькому фаховому коледжі відчувається як поглиблюються твої знання, розширюється світогляд, удосконалюються культурні звички. Цьому сприяють багата навчальна і спортивна база Прилуцького фахового коледжу, висококваліфіковані викладачі, які намагаються ввести нас у світ найновіших технологій та ідуть назустріч студентам, що створює обстановку доброзичливої співпраці і чіткої організованості. За ці чотири роки навчання я добре освоїла професію, яка мені допомогає у житті. І зараз я працюю за фахом.
Куліш Інна

Куліш Інна

Випуск 2015 року
Маю гарні спогади про коледж . Це були гарні безтурботні дорослим життям дні. В ці роки навчання зустріла й друзів для себе. Завдячую викладачам, які заохочували нас, студентів, ходили з великим задоволенням на пари!
Шульга Яна

Шульга Яна

Випуск 2021 року
Коледж – це те місце, де тобі дадуть неабиякі знання, помітять всі твої таланти, які неодмінно перетворять в досягнення.