Вакуленко Сергій

Вакуленко Сергій

Випуск 2018 року
Я отримав грунтовні знання і якісну підготовку. Під час навчання я весь час відчував потенціал цього закладу. На сьогодні, набутий досвід в коледжі, я можу реалізувати в своїй професійній діяльності.
Лисенко Руслан

Лисенко Руслан

Випуск 2009 року
Найкращі роки – це студенство!
Алефіренко Олександр

Алефіренко Олександр

Випуск 2003 року
В моєму житті найкращі знання я отримав в цьому технікумі.
Васюк Вячеслав

Васюк Вячеслав

Випуск 2007 року
Свої роки навчання я завжди згадую з великим задоволенням та теплотою. Хочу зазначити потужну теоретичну та практичну базу знань і високу якість викладання фахових предметів. Дякую викладачам за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід до кожного студента. Бажаю рідному коледжу процвітання, майбутніх перемог, постійного розвитку та найрозумніших студентів.
Охріменко Олександр

Охріменко Олександр

Випуск 2006 року
Навчаючись в школі, ми могли тільки уявлять собі, що таке «студентське життя». Здавалося, перед нами відкриється новий обрій, з’явиться підґрунтя до нових звершень і відкриттів….. і ми не помилялися! Навчання в технікумі – це нова сторінка нашої життєвої книги. Сторінка, яка прокладає нам шлях до майбутнього, змінює наш кругозір, є першим етапом дорослого життя. Особисто я плекав великі сподівання, що навчаючись в технікумі розкрию всі свої приховані вміння, втілю в життя креативні ідеї, зроблю вклад в розвиток сучасної науки. Мріяв бути гордістю викладачів, надійною опорою для батьків й гідним членом суспільства нашої процвітаючої та незалежної країни! Студентам сьогодення бажаю яскравих буднів, веселих друзів, продуктивного навчання, успішних іспитів, зданої сесії, лояльних викладачів. Нехай студентські роки стануть найбільш незабутніми і крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!
Рашкевич Олег

Рашкевич Олег

Випуск 2017 року
Навчання на відділенні електрифікації – це школа життя, яка окрім ґрунтовних знань, дає змогу сформуватися як особистість. Сфера моєї діяльності – електромонтер. Мені цікаво цим займатися, адже тут розкриваються такі особисті якості, як комунікабельність, відкритість, формується активна позиція, ти ніколи не стоїш на місці, а постійно навчаєшся і розвиваєшся. Своїй нинішній професії я завдячую навчанню в Прилуцькому технічному фаховому коледжі. Саме в цьому закладі працюють висококваліфіковані викладачі, які докладають максимум зусиль для підготовки конкурентоспроможного фахівця.
Сушко Артем

Сушко Артем

Випуск 2014 року
Хочу висловити подяку викладачам Прилуцького агротехнічного коледжу, які дали мені ґрунтовні теоретичні знання, спонукали правильно визначити життєві пріоритети і повірити в себе. При проходженні практики я набув навички й уявлення про специфіку майбутньої професії, але найголовніше – бажання працювати за спеціальністю, ставити перед собою мету й обов’язково її досягати. Нині я працюю за фахом.
Дронь Євгенія

Дронь Євгенія

Випуск 2021 року
У 2021 році я закінчила з відзнакою Прилуцький агротехнічний коледж за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». По закінченню вступила до СумДУ, обравши спеціальність «Кібербезпека». Навчання мені давалося легко завдяки набутим ґрунтовним теоретичним знанням і практичним навичкам, здобутим у коледжі. Всім, хто ще не визначився з вибором вузу, раджу Прилуцький технічний фаховий коледж, саме із цих стін виходять справжні професіонали своєї справи.
Клязника Андрій

Клязника Андрій

Випуск 2004 року
Дякуючи професійності викладачів відділення, отримав достатні знання, які використовую в роботі. Бажаю викладачам здібних студентів, а коледжу – процвітання!!!
Петренко Андрій

Петренко Андрій

Випуск 2002 року
Навчання у технікумі сприяло моєму розвитку за спеціальністю, з’явилася мотивація до удосконалення професійних навичок. Роки навчання провів із задоволенням, тому завжди з радістю відвідую навчальний заклад.