Заслухавши та обговоривши питання на адміністративній Раді “Про перспективи впровадження дуальної форми навчання по спеціальностях: 123 Комп”ютерна інженерія , 071 Облік і оподаткування” з метою забезпечення якості впровадження дуальної форми здобуття освіти в освітній процес адміністративна рада вирішила:

  • визначити перелік підприємств, установ та організацій, що надають місця якісної виробничої практики здобувачам освіти і відпрацювання механізму з укладання з ними договорів про дуальну освіту. Відповідальні: адміністрація коледжу, завідувачі відділеннями, завідувач навчально-виробничої практики. Термін проведення: напротязі року.
  • залучення стейкхолдерів до підготовки майбутніх фахівців, зокрема надання здобувачам освіти робочих місць на підприємствах для проходження виробничого навчання, виробничо-технологічної та переддипломної практик та їх працевлаштування. Відповідальні: завідувачі відділеннями, голови циклових комісій. Термін проведення: постійно.
  • проводити спільні наради зі стейкхолдерами з метою вирішення питань щодо оформлення додаткових умов про співпрацю між навчальним закладом та роботодавцями з метою визначення професійних компетентностей, якими мають володіти випускники під час працевлаштування та скоригувати навчальні плани, враховуючи вимоги роботодавців. Відповідальні: адміністрація коледжу, стейкхолдери. Термін проведення: відповідно до плану роботи Ради стейкхолдерів.
  • організація та забезпечення участі стейкхолдерів у проведенні занять в екзаменаційних комісіях, керівництві та рецензуванні курсових та дипломних проєктів з метою забезпечення підготовки фахівців, адаптованих до сучасного виробничого процесу. Відповідальні: адміністрація коледжу, стейкхолдери. Термін проведення: напротязі року.

До Дня охорони праці на полігоні Прилуцького технічного фахового коледжу працівниками Відокремленого підрозділу Прилуцький район електричних мереж АТ “Чернігівобленерго” проводилося практичне навчання, де було продемонстровано вивід лінії 10 кВ в ремонт, виконання відключень, встановлення переносного заземлення, перевірка відсутності напруги з використанням захисних засобів та автопідіймача.

    Бригада РЕМ виконала всі поставлені завдання.

  Адміністрація коледжу виносить подяку працівникам за надану можливість студентам ознайомитися з основними навичками роботи у даній галузі.