Бондаренко Наталія

Бондаренко Наталія

Випуск 1995 року
Найтепліші спогади про Прилуцький радгосп-технікум. Найкращий класний керівник, професіонал своєї справи і наставник – Назарина Анатолій, з якого ми всі брали приклад. Бажаю всім українцям перемоги у війні і процвітання нашої рідної країни. Слава Україні!
Гришкова Людмила

Гришкова Людмила

Випуск 2021 року
За три роки навчання в Прилуцькому технічному фаховому коледжі за спеціальністю “Облік і оподаткування” у мене залишилися тільки приємні спогади про викладачів, які показали свій професіоналізм під час проведення лекційних та практичних занять. Будучи студенткою, я мала можливість розвиватися, відкривати свої сильні сторони та вчитися на власних помилках. Можу з упевненістю сказати, що знання, які я отримала в коледжі знадобились мені при працевлаштуванні.
Оробей Надія

Оробей Надія

Випуск 2022 року
У своєму житті пощастило двічі навчатися у Прилуцькому коледжі, хоча раніше його називали Прилуцький гідротехнікум. Здобувши дві спеціальності, жодного разу не пошкодувала про це. Навчання в цьому закладі приносило тільки позитивні емоції. Гарні викладачі, уважні, позитивні, завжди готові вислухати. Щаслива, що саме цей заклад відвідувала декілька років. Він залишив гарні спогади у моєму серці
Придатко Валерій

Придатко Валерій

Випуск 1995 року
З 2001 по 2012 рік начальник Прилуцького районного відділу земельних ресурсів. З 2012 року по даний час заступник начальника земельного відділу ТОВ “Наташа Агро”
Пресіч Наталія

Пресіч Наталія

Випуск 2022 року
Я дуже рада, що обрала саме Прилуцький технічний фаховий коледж для навчання за спеціальністю ” Облік і оподаткування”. З впевненістю можу сказати, що я отримала хороші знання і якісну підготовку для подальшої роботи на посаді бухгалтера.
Лобанова Євгенія

Лобанова Євгенія

Випуск 2014 року
Коледж – це сходинки до життя. Якщо мати терпіння та проявити старання, то знання неодмінно дасть те, чого Вам не вистачає. Не обов’язково любити усі предмети, закохайтеся в атмосферу побуту коледжу, і тоді Ви зрозумієте для чого Ви сюди прийшли.
Рибалка Юлія

Рибалка Юлія

Випуск 2015 року
Навчання в Прилуцькому агротехнічному коледжі, було для мене одним з найкращих періодів у житті, де я здобула багато знань та полюбила обрану спеціальність. Дуже вдячна викладачам, які нам дали знання та підготували нас до майбутньої професії.
Дзюба Людмила

Дзюба Людмила

Випуск 2006 року
Я хочу побажати випускникам, щоб кожен з Вас з успіхом зміг застосувати знання на практиці. Щоб всі змогли знайти гідне робоче місце за фахом.