Бондаренко Наталія

Бондаренко Наталія

Випуск 1995 року
Найтепліші спогади про Прилуцький радгосп-технікум. Найкращий класний керівник, професіонал своєї справи і наставник – Назарина Анатолій, з якого ми всі брали приклад. Бажаю всім українцям перемоги у війні і процвітання нашої рідної країни. Слава Україні!
Гришкова Людмила

Гришкова Людмила

Випуск 2021 року
За три роки навчання в Прилуцькому технічному фаховому коледжі за спеціальністю “Облік і оподаткування” у мене залишилися тільки приємні спогади про викладачів, які показали свій професіоналізм під час проведення лекційних та практичних занять. Будучи студенткою, я мала можливість розвиватися, відкривати свої сильні сторони та вчитися на власних помилках. Можу з упевненістю сказати, що знання, які я отримала в коледжі знадобились мені при працевлаштуванні.
Оробей Надія

Оробей Надія

Випуск 2022 року
У своєму житті пощастило двічі навчатися у Прилуцькому коледжі, хоча раніше його називали Прилуцький гідротехнікум. Здобувши дві спеціальності, жодного разу не пошкодувала про це. Навчання в цьому закладі приносило тільки позитивні емоції. Гарні викладачі, уважні, позитивні, завжди готові вислухати. Щаслива, що саме цей заклад відвідувала декілька років. Він залишив гарні спогади у моєму серці
Придатко Валерій

Придатко Валерій

Випуск 1995 року
З 2001 по 2012 рік начальник Прилуцького районного відділу земельних ресурсів. З 2012 року по даний час заступник начальника земельного відділу ТОВ “Наташа Агро”
Пресіч Наталія

Пресіч Наталія

Випуск 2022 року
Я дуже рада, що обрала саме Прилуцький технічний фаховий коледж для навчання за спеціальністю ” Облік і оподаткування”. З впевненістю можу сказати, що я отримала хороші знання і якісну підготовку для подальшої роботи на посаді бухгалтера.
Лобанова Євгенія

Лобанова Євгенія

Випуск 2014 року
Коледж – це сходинки до життя. Якщо мати терпіння та проявити старання, то знання неодмінно дасть те, чого Вам не вистачає. Не обов’язково любити усі предмети, закохайтеся в атмосферу побуту коледжу, і тоді Ви зрозумієте для чого Ви сюди прийшли.
Рибалка Юлія

Рибалка Юлія

Випуск 2015 року
Навчання в Прилуцькому агротехнічному коледжі, було для мене одним з найкращих періодів у житті, де я здобула багато знань та полюбила обрану спеціальність. Дуже вдячна викладачам, які нам дали знання та підготували нас до майбутньої професії.
Дзюба Людмила

Дзюба Людмила

Випуск 2006 року
Я хочу побажати випускникам, щоб кожен з Вас з успіхом зміг застосувати знання на практиці. Щоб всі змогли знайти гідне робоче місце за фахом.

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

Кирута Олена

Кирута Олена

Випуск 2023 року
Щиро вдячна нашому коледжу! Про вибір навчального закладу та спеціальності не жалкую, оскільки я обирала за покликом серця. Викладачі завжди підтримували, зацікавлювали та спрямовували до вірного рішення. Вчитися було надзвичайно цікаво. Період навчання дійсно став найкращим та найщасливішим для мене.
Бойко Тетяна

Бойко Тетяна

Випуск 2023 року
Навчання в коледжі вважаю найщасливішим періодом свого життя. Тут я пізнала всі особливості студентського життя: і недоспані ночі, і певний кураж, коли за короткий проміжок часу потрібно дуже багато всього зробити, але воно того варте. І ті практичні навички й теоретичні знання, які я здобула, дуже знадобилися в моєму житті.
Омельченко Анна

Омельченко Анна

Випуск 2022 року
Прийміть слова щирої вдячності за те, що Ви ділилися безцінними знаннями, робили для нас навчання не лише цікавим і корисним, але й приємним. Дякую за підтримку, увагу до наших успіхів та невдач. Нам шкода із Вами, педагоги, розлучатись, але час прийшов і ми із оновленим багажем ідемо в нове професійне плавання. Дякуючи Вам, ми сподіваємось на кращі нові життєві, професійні можливості. Від усієї душі бажаю процвітання закладу, міцного здоров’я талановитим викладачам та задоволення від роботи.
Зубенко Аня

Зубенко Аня

Випуск 2017 року
Хочу висловити величезну вдячність викладачам за щире та безкорисливе ставлення до студентів. Ваші знання, ентузіазм та відданість своїй професії вразили нас, і після закінчення коледжу залишають приємне враження в наших серцях та теплі спогади в нашій памʼяті.
Макаренко Вікторія

Макаренко Вікторія

Випуск 2022 року
Це були найкращі роки навчання в цьому закладі. Не дивлячись на те, що під час навчання був COVID-19, всеодно вчителі робили все, аби для нас навчання було цікаве і зрозуміле. Находили підхід до кожного студента, щоб потім ми стали спеціалістами в своїй сфері. Дякуємо вам за таку працю і бажаю цьому закладу надалі процвітати.
Ульяновська Олена

Ульяновська Олена

Випуск 2019 року
Спогади про навчання залишилися тільки хороші. Абсолютно кожний викладач знає, як знайти підхід до студента та заохотити його до навчання. 2 роки навчання в коледжі, промайнули, як одна мить. Адже настільки легко та зрозуміло пояснювали матеріал, що не помітила, як здала всі іспити та отримала диплом.