ПІДСУМКИ СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕНЬ МИНУЛОГО РОКУ

І місця:

  • першість міста серед юнаків з міні-футболу до Всесвітнього дня футболу;
  • в змаганнях серед студентів ВНЗ освіти присвячені Дню українського козацтва;
  • міські змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ освіти;
  • міські змагання із стрітболу серед студентів ВНЗ освіти міста;

ІІ місце з волейболу серед дівчат ВНЗ освіти до Дня студента;

ІV місце в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в м. Чернігові серед студентів ВНЗ.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ КОЛЕДЖУ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ:

Христюк Володимир – 4-Б ел., чемпіон України з біатлону;

Куксенко Станіслав – 2-Б ел., чемпіон України з пішоходного туризму;

Либохоря Михайло – 2-А ел., Чемпіон України з настільного тенісу;

Шульга Яна – 3 газ., призерка міста з настільного тенісу;

Мариненко Олександр – 2 буд., чемпіон міста з міні-футболу;

Мамич Микола – 4-А ел., Дигало Володимир – 3 буд., Дєльцев Євген – 2-Б ел., чемпіони міста по стрітболу;

Сім’ячко Ілля – 3 буд., Федоренко Олександр – 3 газ., Шкурат Олександр 3 П ел., призери області з легкоатлетичного кросу на 2000 метрів.

ЗОЛОТИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ-СПОРТСМЕНІВ ПРИЛУЦЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

1. Шафранович Борис – майстер спорту з легкої атлетики, на даний час працює за кордоном.

2. Ворчак Олександр Васильович – майстер спорту з біатлону, працює старшим тренером Чернігівської спеціалізованої ДЮСШ.

3. Тюрьєв Євген – майстр спорту з волейболу, нині за кордоном грає у команді Данії.

4. Погуляйло Олександр – кандидат у майстри спорту чотириразовий чемпіон області з гирьового спорту.

5. Петрик Віталій – кандидат в майстри спорту з біатлону.

6. Ситник Артем Романович – кандидат в майстри спорту з волейболу.

7. Команда дівчат з волейболу (2007 рік) – чемпіони України серед студентів І-ІІ рівнів акредитації АПК.

8. Команда юнаків з волейболу (2002-2004 рік) – чемпіони України серед студентів І-ІІ рівнів акредитації АПК.

Спортивно-масова і оздоровча робота в Прилуцькому технічному фаховому коледжі

Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі є фізичне виховання. Фізичне виховання в коледжі базується на законах «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», а також на матеріалах та постановах Міністерства аграрної політики України.
     Основними документами з фізичного виховання у коледжі є: навчальна програма, графік навчального процесу, план роботи циклової комісії та кабінету фізвиховання, перспективний план спортивно-масових та оздоровчих заходів, положення про проведення комплексної спартакіади, календарні плани роботи колективу фізкультури, робочі програми. Цикловою комісією розроблені контрольні нормативи та тести з видів спорту, які використовуються навчальною програмою для розвитку фізичних якостей студентів, інструкції з охорони праці при проведенні практичних занять з фізичного виховання, план розвитку спортивної бази коледжу.
     Протягом навчального року в коледжі проводиться спартакіада коледжу з 10 видів спорту на приз започаткований бронзовим призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе-Несіною. 
     Створений на чолі з директором оргкомітет по проведенню спортивно-масових заходів, а також рада колективу фізкультури. На початку навчального року проводяться відбіркові спортивні змагання серед 1-х курсів (волейболу, міні-футболу, легкоатлетичного кросу, силової підготовки). Проводяться на кожному відділенні 2 рази на рік «Дні здоров’я». Всі заходи зафіксовані і оформлюються в папках спортивних змагань. Кожна папка має положення або сценарій проведення змагань. Студенти коледжу відвідують спортивні секції: з волейболу: (дівчата, хлопці), л/атлети, з настільного тенісу, баскетболу, гирьового спорту, міні-футболу, пляжний волейбол, лижний спорт. Збірні команди коледжу активно приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.
     В обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації АПК України в комплексному заліку займає І-ше місце, приймаємо участь в зональних та фінальних Всеукраїнських іграх з волейболу дівчата, хлопці з міні-футболу, з л/атлетичного кросу.
     На початку навчального року проводиться в коледжі Олімпійський урок та Олімпійський тиждень із запрошенням почесних видатних спортсменів України області, міста. Збірна команда з волейболу викладачів коледжу приймає участь в обласних змаганнях серед викладачів і займає І-ше місце.
     Згідно наказу по коледжу за активну участь в спортивно-масових заходах в коледжі та за досягнуті успіхи в змаганнях обласних та Всеукраїнських спортсмени нагороджуються грамотами та цінними подарунками на святкових лінійках або в актовому залі.
     Вся спортивно-масова робота висвітлюється на фотомонтажах в газетах «Прилуччина», «Град Прилуки», «Відомості Чернігівщини». Всі спортивно-масові заходи в коледжі проводяться на спортивній базі, яка відповідає вимогам для проведення занять з фізичної культури та спорту (спортивний зал, спортивний майданчик на якому знаходиться поле 42×22 із штучним покриттям, волейбольна, баскетбольна та поле для ручного м’яча, нестандартне обладнання, зал ЗФП, в гуртожитку працює спортивна кімната і тенісний зал).

Спортивно-масова робота в коледжі нерозривно пов’язана з навчальною, оздоровчою та методичною роботою. Проводиться спартакіада коледжу на перехідний кубок започаткований призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе з десяти видів спорту, а також кубок коледжу з міні-футболу започаткований чемпіоном параолімпійських ігор в Ріо-де Жанейро Олегом Лень.В коледжі працюють постійно спортивні секції з видів спорту: волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), настільний теніс, міні-футбол, гирьового спорту, пауерліфтингу, л/атлетики.В спортивних секціях займаються 162 студентів (28,8%). У тренажерних залах займаються – 40 чол. Проводяться «Дні здоров’я» на кожному відділенні. Збірні команди коледжу приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.