24 березня 2024 року у Києві на території Експоцентр “ВДНГ” попри нічні обстріли та тривоги відбувся перший етап Бігової Ліги від Run Ukraine— Десятка Незламності. Київ 2024.
Це благодійний забіг який об’єднав 3200 учасників. В змаганнях з бігу брали участь як професійні спортсмени, так і аматори, а також чинні військові та ветерани на протезах. Усіх легкоатлетів великої бігової родини об’єднала важлива мета — допомога нашим захисникам 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ
Серед спортсменів — викладачка Прилуцького технічного фахового коледжу Валентина Селезько, яка подолала дистанцію «П’ятірка незламності» ( 5 км) і вдячна Збройним Силам України за можливість бігти та допомагати!
Наша сила — в єдності та бажанні наблизити нашу перемогу!
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-6-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-4-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5-1024x681.jpg)