Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі, адже він не лише підтримує фізичну форму людини, а й допомагає логічно мислити, тому що під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

19 березня 2024 року у Прилуцькому технічному фаховому коледжі пройшли змагання на першість з настільного тенісу серед здобувачів освіти 1 та 2 курсів. У турнірі серед дівчат І місце здобула Павленко Анастасія (2 -А ел), ІІ місце посіла Лавриненко Дарина (1 бух), а III – Слободенюк Вікторія (2 зем). Серед юнаків першість здобув студент 1 -А ел Гикаленко Микола. Почесне друге місце у запеклій боротьбі посів Руденко Олексій (1 П ел), а на третьому місці опинився Сердюк Максим (1 газ). Переможці були нагороджені грамотами. Бажаємо всім спортсменам подальших успіхів і перемог на змаганнях з настільного тенісу!