28 березня 2024 року в Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбувся захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) здобувачів освіти 3 курсу заочної форми навчання спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія за ОПП «Будівництво та цивільна інженерія (Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання)».
Студенти демонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, презентуючи свої роботи. Публічний захист відбувся у змішаному режимі, так як 5 здобувачів освіти захищалися дистанційно.
За результатом захисту дипломних проєктів 9 здобувачам освіти присвоєно кваліфікацію фаховий молодший бакалавр з будівництва та цивільної інженерії.
Екзаменаційна комісія у складі: Юрія КРАВЦЕНЮКА – операційного менеджера з буріння свердловин структурної одиниці (філія) «Укрнафта буріння» ПАТ «Укрнафта», Павла ЧЕРНІКОВА – в.о. директора коледжу, Наталії ОСТАПЕЦЬ – завідувачки відділення, Валентини ТІТУНОВОЇ – голови циклової комісії – високо оцінила представлені кваліфікаційні роботи (дипломні проєкти), презентації та доповіді випускників.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/55-461x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/66-461x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/44-461x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/33-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/22-1-768x1024.jpg)