Студентські роки – воістину найкращий період життя. Бажаємо вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам направляти весь присутній ентузіазм у потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті слід радісних і позитивних вражень!
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/z-dnem-studenta.jpg)