18 жовтня 2022 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін (м. Чернігів), за участю викладачів Прилуцького технічного фахового коледжу Олени Легошиної та Ольги Пальохи.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Screenshot_1.jpg)
Прилуцький технічний фаховий коледж
Oсередок здобуття якісної освіти
18 жовтня 2022 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін (м. Чернігів), за участю викладачів Прилуцького технічного фахового коледжу Олени Легошиної та Ольги Пальохи.