З 12 листопада 2022 року о 10:00 розпочинають роботу безкоштовні курси з української мови для внутрішньо переміщених осіб в найпростішому укритті Прилуцького технічного фахового коледжу.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Bezkoshtovni-kursy-ukr.-movy.jpg)
Прилуцький технічний фаховий коледж
Oсередок здобуття якісної освіти
З 12 листопада 2022 року о 10:00 розпочинають роботу безкоштовні курси з української мови для внутрішньо переміщених осіб в найпростішому укритті Прилуцького технічного фахового коледжу.