25 лютого 2021 року бібліотекаркою Сонець С.А. та куратором 4 курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Ланко В.М. була проведена виховна година до Міжнародного дня рідної мови
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Mizhnarodnyj-den-ridnoi-movy.jpg)
Прилуцький технічний фаховий коледж
Oсередок здобуття якісної освіти
25 лютого 2021 року бібліотекаркою Сонець С.А. та куратором 4 курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Ланко В.М. була проведена виховна година до Міжнародного дня рідної мови