Днями для здобувачів освіти другого курсу провели військово-польові Збори з дисципліни “Захист України”. Дані Збори проводилися за участі викладачів нашого закладу та інструкторів Прилуцького ТЦК та СП. Здобувачі освіти показували свої вміння в тактичній та вогневій підготовці, відпрацьовували способи евакуації з “поля бою” при різних складних ситуаціях та надання домедичної допомоги пораненим. За результатами Зборів проведено оцінювання набутих знань.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-13-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-10-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-4.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-9-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-10-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-7-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-6-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-4.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-3.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/10.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-5.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/12.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/13.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/14.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/15.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/16.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/17.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/18.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/19.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/20.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/21.jpg)