21-22 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт з дисципліни “Фінансовий облік” здобувачів освіти 3 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування. Під час захисту курсових робіт здобувачі освіти продемонстрували вміння творчого мислення, вміння самостійно працювати з навчальною, науковою літературою та нормативно-правовими актами, правильно аналізувати та практично застосовувати одержані теоретичні знання на прикладах досліджуваних підприємств.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/22-2-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/33-2-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/44-2-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/55-2-1024x768.jpg)