Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

08.05.2024 року на центральній площі міста Прилуки за сприянням Товариства Червоного хреста України був проведений захід по наданню першої медичної допомоги потерпілим. У заході взяли участь медикині Прилуцького технічного фахового коледжу Оксана Герасименко та Наталія Гонзур, а також студенти 2 курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія Борисенко Дмитро і Сопун Андрій. Всі учасники отримали блокноти з символікою Червоного хреста та браслети.

МОЗ України закликає кожного свідомого українця знайти у своєму місті курси з надання першої допомоги і отримати ці практичні навички. Тому що саме ви можете врятувати чиєсь життя в критичній ситуації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *