16 травня до Дня вишиванки відбулася загальноколеджанська виховна година “Вишиванка – генетичний код українців” та благодійний концерт, під час якого всі учасники освітнього процесу донатили ЗСУ.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/22-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/33-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/44-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/55-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/66-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/77-768x1024.jpg)
Прилуцький технічний фаховий коледж
Oсередок здобуття якісної освіти
16 травня до Дня вишиванки відбулася загальноколеджанська виховна година “Вишиванка – генетичний код українців” та благодійний концерт, під час якого всі учасники освітнього процесу донатили ЗСУ.