Сьогодні у бібліотеці Прилуцького технічного фахового коледжу відбулася інформаційна година “Слово – зброя”, присвячена літературним діячам Донбасу, які відіграли важливу роль у формуванні дисидентського руху в Україні.
Здобувачі освіти переглянули відеофільми про Володимира Сосюру, Василя Стуса, Івана Дзюбу, а завідувачка бібліотеки Ніна Заболотна розповіла присутнім про генезис мовного питання на українських теренах.
Бібліотекарка Світлана Сонець провела бібліографічний огляд наявної у фонді літератури, яка розкриває контекст обговорюваної теми.
Другокурсники отримали чималий інформаційний пласт для роздумів, ворожа пропаганда не зупиняється, а молодь має тримати культурно-мовний фронт.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/222-2-576x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/333-2-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/444-768x1024.jpg)