Сьогодні до Прилуцького технічного фахового коледжу завітала бойова медикиня за позивним “ЗОРЯ” та провела заняття з тактичної медицини. Зі свого досвіду вона навчила здобувачів освіти коледжу основних практичних вправ домедичної допомоги та першої медичної допомоги, згідно навчальної програми з предмету “Захист України”. А саме: здобувачі освіти навчилися методиці проведення легенево-серцевої реанімації, ознайомилися з видами кровотечі, методиками накладання турнікети та пов’язок…
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/11-6-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/22-6-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/44-4-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/88-1-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/101-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/111-1-768x1024.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/55-2-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/66-3-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/99-1-1024x768.jpg)