Виконання курсової роботи є важливим етапом навчання при підготовці до дипломного проєктування і має на меті систематизацію та поглиблення теоретичних знань і вдосконалення практичних навичок при вирішенні завдань.
З 10 по 12 квітня 2024 року відбувся захист курсових робіт з дисципліни “Економіка та організація с/г виробництва” для здобувачів освіти 4 курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, які продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-13-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-10-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-9-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-6-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-5-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1-1024x768.jpg)