28 березня по 1 квітня 2024 року на відділенні “Електрична та комп’ютерна інженерія” відбувся захист курсових проєктів з дисципліни “Автоматизація технологічних процесів та систем автоматичного керування”. Виконання курсового проєкту є важливим етапом навчання при підготовці до дипломного проєктування і має за мету систематизацію та поглиблення теоретичних знань і вдосконалення практичних навичок для вирішення конкретних технічних завдань. Здобувачами освіти було показано високий рівень підготовки, щодо складання та читання схем автоматизації, вибору основних елементів автоматичних систем і в дослідженні автоматичних систем управління.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/22-5-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/33-4-1024x768.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/44-3-1024x768.jpg)