Циклові комісії спеціальних дисциплін “Будівнивництва, обслуговування і ремонту ГМС” та “Землевпорядкування” висловлюють щиру вдячність адміністрації навчального закладу, у особі в. о. директора Прилуцького технічного фахового коледжу Павла Чернікова, за придбання електронного тахеометра, який відіграє важливу роль у навчальному процесі і допомагає здобувачам освіти отримувати практичні навички у професійному становленні.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-15-1024x768.jpg)