Запобігання злочинності в середовищі неповнолітніх є одним із напрямів запобігання злочинності в цілому і на сьогодні залишається однією з головних проблем.

З метою пошуку ефективних шляхів зниження рівня злочинності серед дітей та молоді, виявлення позитивного досвіду профілактичної роботи, в гуртожитку Прилуцького технічного фахового коледжу відбулася зустріч з інспектором служби ювенальної превенції Дмитром Шестаковим.

Із здобувачами освіти була проведена бесіда «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх», спрямована на недопущення скоєння злочинів , на розважливе ставлення до свого життя, щоб у майбутньому не припускалися прикрих помилок. Представник поліції акцентував свою увагу на відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень, пов`язаних з вживанням алкоголю, тютюнопалінням та недопущення порушень поведінки в громадських місцях.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, присутні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *