28.03.2023 року до Прилуцького технічного фахового коледжу для проведення заняття з дисципліни “Архітектура комп’ютерів” був запрошений начальник дільниці транспортної мережі 124/5 ПАТ “Укртелеком” Трейзуб Олександр Павлович, який провів лекцію та розповів про перспективи розвитку ІТ галузі в Україні, чим змотивував студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія до проходження виробничо-технологічної практики на даному підприємстві.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-20.jpg)