З метою привернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів; створення мотивації для енергозбереження; стимулювання інтересу до наукових досліджень і практичного застосування набутих професійних знань та навичок у Прилуцькому технічному фаховому коледжі 7.12.22р. відбулася науково-практична онлайн -конференція на тему “Запровадження енергоощадних технологій та особливості функціонування системи електропостачання в сучасних умовах”. В конференції взяли участь викладачі та здобувачі освіти відділення “Електрична та комп’ютерна інженерія”.
Із доповідями виступали студенти : Зеленський Денис( 4-А електро), Човновий Владислав (3-А електро), Дробот Антон(3-Б електро) , Братусенко Владислав (3-Б електро).
До конференції долучився директор коледжу Черніков П.І. та начальник електротехнічної лабораторії цеху централізованого ремонту відокремленого підрозділу «Прилуцький РЕМ» Легушенко М. М.
Дякуємо всім учасникам конференції.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf1-1024x576.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf2-1024x576.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf3-1024x576.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf4-1024x576.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf5-1024x576.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/konf6-1024x523.jpg)