8 листопада у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбувся І етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів І та ІІ курсів. Мета конкурсу – піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, виховання в учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря. Переможцями конкурсу стали: Корнєва Дар’я (1 бух) – І місце; Крук Яна (1 зем) – ІІ місце; Омельяненко Владислава – ІІІ місце. Дякуємо всім студентам за активну участь у конкурсі і вітаємо переможців.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/3.jpg)
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.jpg)