До 207-річниці від дня народження Тараса Шевченка викладачі Ольга Сидорець і Вікторія Колейко разом із студентами провели літературно-музичну композицію “Свіча вічності”. Звучала бандура, лунали безсмертні шевченкові рядки, відкривалися нові сторінки біографії Кобзаря. Цікавим видався виховний захід . Виразне читання поезій Шевченка, пісні на його слова надихали студентів і викладачів читати власні твори.
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/159525273_3741992845916246_9010242192238318536_n.jpg)