У Прилуках щорічно відзначається День працівників фізичної культури і спорту. Святкування відбулося на стадіоні “СУПУТНИК”, в якому приймали участь і студенти Прилуцького агротехнічного коледжу
![](https://ptfc.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/21557934_1433762846739269_8983090171355265421_n.jpg)
Прилуцький технічний фаховий коледж
Oсередок здобуття якісної освіти
У Прилуках щорічно відзначається День працівників фізичної культури і спорту. Святкування відбулося на стадіоні “СУПУТНИК”, в якому приймали участь і студенти Прилуцького агротехнічного коледжу