Пальоха Олена
Випуск 2015 року
Навчання в коледжі вважаю найщасливішим періодом свого життя. Тут я пізнала всі особливості студентського життя. Ті практичні навички й теоретичні знання, які я здобула, дуже знадобилися в моєму житті. Дякую вам, шановні викладачі, за терпіння і розуміння. За неперевершене натхнення в цьому шаленому квесті за новими знаннями. За можливість розширити межі свого розуміння.
Придатко Валерій
Випуск 1995 року
З 2001 по 2012 рік начальник Прилуцького районного відділу земельних ресурсів. З 2012 року по даний час заступник начальника земельного відділу ТОВ “Наташа Агро”
Лобанова Євгенія
Випуск 2014 року
Коледж – це сходинки до життя. Якщо мати терпіння та проявити старання, то знання неодмінно дасть те, чого Вам не вистачає. Не обов’язково любити усі предмети, закохайтеся в атмосферу побуту коледжу, і тоді Ви зрозумієте для чого Ви сюди прийшли.
Терницька Надія
Випуск 2006 року
Навчання у Прилуцькому технічному фаховому коледжі не лише дозволило мені засвоїти нові знання, але й відчути себе частиною активної й творчої спільноти. Період студентства – це час великих відкриттів та нескінченного розвитку. Тепер, як викладач, моє завдання полягає в тому, щоб надихати інших на подальше навчання та досягнення великих вершин.
Власенко Олена
Випуск 2006 року
Навчання мені давалося легко завдяки набутим грунтовним теоретичним знанням і практичним навичкам, здобутим у Прилуцькому агротехнічному технікумі.
Найголовніше, що результатом отриманої освіти та фахових знань отриманих від викладачів – це бажання працювати за спеціальністю та бути впевненим і вмотивованим спеціалістом в землевпорядкуванні.
Дякую педагогічному колективу Прилуцького агротехнічного технікуму за Вашу працю, вміння та бажання навчати, за правильний підхід до кожного студента.
Корнєва Світлана
Випуск 1995 року
Один із основних плюсів Прилуцького технічного фахового коледжу – це якісний педагогічний склад. Викладачі, які мають значний досвід у галузі геодезії та землеустрою, надають студентам не лише теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для успішної кар’єри.
Також важливою перевагою є практична спрямованість навчальної програми. Студенти мають можливість отримати реальний досвід у вирішенні завдань у сфері геодезії та землеустрою завдяки практикам та стажуванням у спеціалізованих організаціях.
Звісно, немає ідеальних закладів освіти, і є певні аспекти, які можуть бути покращені. Проте загалом технічний коледж вартий уваги тих, хто цікавиться цією галуззю та прагне отримати якісну освіту у цьому напрямку.
Волонтир Аліна
Випуск 2009 року
З 2008 по 2009рр. – фахівець з питань землеустрою в ДП “Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. 2010р. – інженер-землевпорядник ДП “Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. З 2010 по 2021рр. викладач в Черкаському художньо-технічному коледжі. З 2021 р. працює викладачем за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій” в Черкаському державному технологічному університеті.