Під таким гаслом цьогоріч проходить Всеукраїнський Олімпійський день з нагоди 130-ї річниці з дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. У рамках відзначення цього міжнародного свята у Прилуцькому технічному фаховому коледжі було дано старт Олімпійському дню серед здобувачів освіти перших курсів. Хвилиною мовчання учасники змагань і гості вшанували пам’ять воїнів, які в різні роки навчалися в коледжі і загинули на російсько-українській війні за незалежність України. З вітальними словами до присутніх звернулися: Олег ЛЕНЬ – Паралімпійський чемпіон світу з футболу, майстер спорту України міжнародного класу, викладач коледжу; Павло ЧЕРНІКОВ – в.о.директора Прилуцького технічного фахового коледжу; Валентина ЦЕРБЕ-НЕСІНА – заслужений майстер спорту України, володарка першої Олімпійської нагороди незалежної України, кавалер орденів княгині Ольги та Берегині України, почесна громадянка міста Прилуки. Змагання проводилися з таких видів спорту: тенісу, міні-футболу та шашок. Серед дівчат переможцями з тенісу стали: Павленко Анастасія (2 А ел)- I місце; Лавріненко Дарина (2 бух) – II місце; Слободенюк Вікторія (2 зем) – III. У цьому ж виді спорту серед юнаків переможцями стали: Гикаленко Микола (1 А ел) – I місце; Куда Сергій (???????) – II місце та Гендін Максим – III місце. У змаганнях з шашок серед дівчат I місце виборола Слободенюк Вікторія (2 зем), II місце – Павленко Анастасія (2 А ел), III місце – Павленко Яна (4 газ). У запеклій боротьбі з міні-футболу команда студентів 1 газ посіла I місце, а II місце дісталося команді 2 комп. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями.